Инфо

Датум: 17. Novembar 2022 20:35 Категорија: Инфо

Onlajn kursevi engleskog jezika

Dragi učenici,

Obaveštavamo vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne onlajn kurseve engleskog jezika – svih nivoa za đake naše škole koji žele da ovladaju znanjem engleskog jezika.

BusinessAcademy, kao deo kompanije LINKgroup, ovim kursevima pruža fantastičnu priliku đacima koji imaju želju da unaprede svoje znanje engleskog kako bi ostvarili lični napredak i unapredili svoje jezičke sposobnosti – koje će im omogućiti značajnu prednost u obrazovanju i poslovnom svetu.

Ukoliko pohađate V, VI, VII ili VIII razred i zaista želite da unapredite svoje znanje engleskog jezika, pozivamo vas da se prijavite za besplatan onlajn-kurs kod svog nastavnika, koji će odlučiti kome će kursevi biti dodeljeni.

Ukoliko budete odabrani, dobićete poklon-kod kojim ostvarujete pravo na besplatan kurs. Kada unesete taj kod na prijavnu stranu, na mejl koji ste uneli kao svoj dobićete sva potrebna uputstva za pohađanje onlajn-kursa.

Pozivamo sve đake da se uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi omogućili veće, bolje i perspektivnije prilike za budućnost, obrazovanje, putovanja i razvoj karijere.

Датум: 17. Novembar 2022 20:31 Категорија: Инфо

Датум: 11. Septembar 2022 15:01 Категорија: Инфо

Датум: 18. Jun 2022 07:51 Категорија: Инфо

Датум: 10. Jun 2022 17:50 Категорија: Инфо