Дан жена

Датум: 23. Mart 2014 21:25 Категорија: Новости

Приредбе поводом обележавања
8. марта Дана жена

Дана, 07. 03. 2014. у холу школе на приземљу одржана је изложба дечијих ликовних радова (Портрет моје маме, честитке, накит и украсни цветови) и литерарних радова (песме о мамама) на тему „Мами за празник“. Након изложбе одржана је приредба под истим називом.

Приредба је одржана по предвиђеном плану, а приредбу су гледале мајке ученика млађих разреда. Након приредбе уручене су  награде за најбољи ликовни рад на тему „Портрет моје маме“ (награђен ликовни рад ученице Тање Стефановић - трећи разред) и за најуспешније написану песму о мами (награђен ученик Немања Србуловић - четврти разред).

Приредбу су приредили ученици приремног разреда и ученици млађих разреда. У припреми приредбе учествовали: васпитач - Ана Драгојић и учитељи - Мила Јовановић, Драгана Стојановић, Александра Катић.

Александра Катић