КВИЗ "ПИШИ КАО ШТО ГОВОРИШ"

Датум: 25. Maj 2018 01:11 Категорија: Новости

Дана 17.05.2018. године у матичној школи у Брестовцу, реализован је квиз "Пиши као што говориш" за ученике петог разреда. Учествовале су две екипе ученика из Шарбановца и по једна екипа ученика из Брестовца и Метовнице. Све екипе показале су висок ниво знања. Прво место освојила је екипа Шарбановац 1: Лука Стојкановић, Давид Гроздановић и Матеја Влајић - ментор наставник српског језика Мира Стевановић; Друго место освојила је екипа Шарбановац 2: Александра Крачуновић, Александра Лупуловић и Вукашин Перић - ментор наставник српског језика Мира Стевановић; Треће место освојила је екипа из Брестовца: Марија Бугарић, Мартина Мартиновић и Андреја Рајић - ментор наставник српског језика Гордана Станковић; Четврто место освојила је екипа из Метовнице: Милица Пантелић, Лидија Васић и Зорана Билановић - ментор наставник српског језика Дијана Маринковић. Квиз је организовала наставница историје Снежана Живковић - председник стручног већа друштвене групе предмета.