Улица дечијег осмеха 2015

Датум: 15. Januar 2016 17:42 Категорија: Новости

Награђени ученици наше школе

Ученици наше школе учетвовали су на ликовном и литерарном конкурсу манифестације „Улица дечијег осмеха“. Награђени су радови следећих ученика:
-  литерарни радови:  Сања Никољесковић (Брестовац), Јована Геочеловић (Шарбановац), Милица Пантелић (Метовница)
-  ликовни радови: Петар Ђорђевић (Брестовац), Лука Стојкановић (Шарбановац), Зорана Билановић (Метовница)
-  украсни предмети, честитке и капе: Илија Барбуцић (Брестовац), Ања Бурчић  (Шарбановац), Марковић Дален  (Метовница)

Дана, 25. 12. 2015. ученици наше школе из Брестовца, Шарбановца и Метовнице су направљене украсне предмете, новогодишње честитке и капе изложили на продајним штандовима у Бору, испред Дома културе. Новац који је зарађен на продајној изложби биће искоришћен за организовање дечијих прослава приликом обележавања Светог Саве и за куповину ликовног материјала за сличне активности (Брестовац, Метовница) и за куповину награда које ће се деци додељивати за разне ликовне или литерарне конкурсе у оквиру школе (Шарбановац).

У реализацији ове активности са ученицима су учествовали следећи наставници: Невенка Петровић, Александра Катић, Мила Јовановић, Драгана Стојановић;  Дејан Марковић, Радомир Жонић и Ана Бунановић.

Александра Катић