Етно кутак у Шарбановцу

Етно кутак у издвојеном одељењу у Шарбановцу воде и са својим ученицима уређују наставници Мила Јовановић, Александра Катић, Драгана Стојановић и Мира Стевановић. У овим активностима активно учествују и родитељи.
Свети Сава - Брестовац 2013

Огледни час - Александра Катић

Учитељица Александра Катић, у сарадњи са учитељицом Невенком Петровић, одржала је огледно-иновацијски час, 25.10.2012. год., ученицима другог разреда из Брестовца и Шарбановца. Предмет - природа и друштво; наставна тема - "Жива и нежива природа"; наставна јединица - Ваздух свуда око нас, ваздух услов живота.
Фестивал науке

Ученици виших разреда из Шарбановца, заједно са наставницом Миром Стевановић, посетили Фестивал науке који је одржан 10.11.2012. год. у Основној школи "Душан Радовић" у Бору.
У учионици

Ученици првог разреда из Шарбановца, 08.11.2011. године. Учитељица Александра катић.
Екскурзија у Врњачку Бању 1

Ученици првог разреда из Шарбановца били су са својом учитељицом Александром Катић, 23.05.2012. године на једнодневној екскурзији у Врњачкој Бањи.
Етно-излет

Излет у Бор - позоришна представа

Ученици првог разреда из Шарбановца гледали су у Бору позоришну представу "Тајна из заборављене долине". Учитељица Александра Катић.
Излет у Бор - дечији парк 2

Посета ученика првог разреда из Шарбановца дечијем парку у Бору, 29.05.2012. године. Учитељица Александра Катић.
Излет у Бор - библиотека 2

Посета ученика првог разреда зоолошком врту у Бору, 29.05.2012. године. Учитељица Александра Катић.