Школска слава Свети Сава у доба короне

Школска слава Свети Сава у доба короне И ове године ученици наше школе обележили су школску славу Светог Саву. Обележавање је протекло у мало другачијој атмосфери, маска, дистанца и без хора са свима нама познатом химном. Као и сваке године Тим за културне активности организовао је наградни темат за најбоље литерарне и ликовне радове. Литерарни темат је организован за све ученике од првог до осмог разреда, али ликовни за наше мале предшколце. Као и сваке године ученици су се одазвали и показали нам како лепо пишу. Награђени ученици на литерарном темату првог образовног циклуса у Метовници су: 1. Марија Најдановић III-2 2. Никола Крачуновић III-2 3. Стеван Станојевић IV-2 Награђени ученици на литерарном темату другог образовног циклуса у Метовници су: 1. Милица Крачуновић VII-2 2. Анђела Фусијановић V-2 3. Драгана Пантелић V-2 Награђени ученици на литерарном темату првог образовног циклуса у Шарбановцу су: 1. Новак Стоиљковић II-3 2. Ивана Илић III-3 3. Далибор Ђурић III-3 Награђени ученици на литерарном темату другог образовног циклуса у Шарбановцу су: 1. Александра Крачуновић VIII-3 2. Николина Перић VI-3 3. Наталија Владић VII-3 Награђени ученици на литерарном темату првог образовног циклуса у Брестовцу су: 1. Милан Милошевић IV-1 2. Сава Радивојевић IV-1 3. Алекса Јаношевић II-1 Награђени ученици на литерарном темату друог образовног циклуса у Брестовцу су: 1. Бобана Николић VIII-1 2. Матеа Кржановић VI-1 3. Ирена Николић VI-1 Предшколци са све три локације учествовали су на ликовном темату и сви су добили награде за групне радове. Дух православља ширио се нашом школом и овој тешкој ситуацији.