Дечија недеља

Поводом Дечје недеље Учитељско друштво у Бору организовало је приредбу на платоу испред Дома културе у Бору 4. октобра 2012. Учествовали су ученици скоро свих основних школа из Бора. Ученици наше школе из Брестовца, Шарбановца и Метовнице представили су се разноврсним програмом. Ученица Тијана Илић из Брестовца рецитовала је Змајеву песму „Пера као доктор“ коју је припремила уз помоћ учитељице Бобане Блажевић. Ученици млађих разреда из Шарбановца су припремли ритмичку тачку уз песму „Сунцокрети“. У припреми тачке помогла је васпитачица Ана Драгојић. Ученици из Метовнице представили су се фолклорном тачком коју су припремили уз помоћ учитеља Дејана Марковића. Ученици наше школе су награђени и за учешће на ликовном и литерарном конкурсу. (Фото: Снежана Живковић)