Покажи шта знаш!

У оквиру обележавања Дечје недеље у матичној школи у Брестовцу реализован је квиз „Покажи шта знаш!“ за ученике седмог и осмог разреда. Квиз су припремили и реализовали наставници Снежана Живковић, Милана Предић и Александар Богосављевић уз помоћ чланова Вршњачког тима. Квиз је реализован уз поштовање мера заштите од обољења COVID-19 тако што су ученици били распоређени у две учионице и комуницирали путем конференцијеске везе уз употребу апликације Zoom, a задатке су решавали употребом апликације Kahoot! путем мобилних телефона. Ученици су показали завидно знање и спремност да учествују у унапређивању својих дигиталних компетенција. Наставници и ученици наше школе су још једном доказали да и поред сложених услова рада и уз примену мера заштите од вируса постоје начини за реализацију оваквих активности и међуодељењских сусрета.