САВИНДАН У МЕТОВНИЦИ

У ОШ „Станоје Миљковић”, издвојеном одељењу школе у Метовници, приредбом и сечењем славског колача, уз присуство свештеника, обележена је школска слава Свети Сава. Приредбу је пратила публика коју су чинили ученици, наставници и гости школе. Програм је отпочео добродошлицом и Химном Светом Сави. У свечаном делу програма наступили су ученици драмске, рецитаторске, фолклорне секције и хора школе. Ученици су награђени бројним аплаузима. Након селекције пристиглих радова на објављеном ликовном и литерарном конкурсу поводом школске славе, пригодним поклонима награђени су најуспешнији ученици и деца припремног предшколског програма. Координатор приредбе је Дијана Маринковић, наставник српског језика и књижевности. У припреми приредбе учествовали су: Валентина Грујић (вероучитељ), Бојана Табаковић (наставник разредне наставе), Жељко Станковић (наставник музичке културе), Дејан Марковић (наставник разредне наставе) и Радомир Жоњић (наставник разредне наставе).