Новогодишња приредба 2019/2020.

Поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника, у ОШ „Станоје Миљковић” одржана је приредба. Приредби су присуствовали родитељи ученика, васпитачи, учитељи и наставници. Учешће у програму приредбе су узели ученици првог и другог образовног циклуса и деце припремног предшколског програма, који су уз помоћ својих наставника и васпитача приредили пригодан програм. На сцени су наступили мали глумци, рецитатори и певачи. Било је места и за игру и плес. У оквиру хуманитарне акције ,,Поклон за друга“, свим ученицима првог образовног циклуса, деци припремног предшколског програма и деци из породица слабијег имовинског стања, уручени су новогодишњи поклони. У реализацију ове акције, својим несебичним давањем и доброчинством укључили су се ученици наше школе, њихови родитељи, запослени у школи, представници локалне самоуправе и пословни сарадници школе који већ годинама исказују спремност за суделовање у овој и сличним акцијама школе.