Светски дан здраве хране

16.октобра се широм наше планете обележава Светски дан здраве хране. Тим поводом је учитељица задужена за рад у продуженом боравку Драгана Стојановић окупила децу из припремног предшколског програма, ученике првог образовног циклуса и уз подршку педагошкиње, васпитачице и учитељица реализовала радионицу "Једем здраво, растем право - пробај тако, јер је лако". Ученици су научили зашто је важно да једу здраво, како се припремају намернице, пере воће и поврће,зашто је битно да уносимо витамине и минерале... То је био одличан тренутак да отворимо ове теме, разменимо знања о здравој исхрани и све то уз воћну салату и лимунаду са медом ... Ученица 3.разреда Миа Табаковић се одлично снашла у улози "домаћице" И својим вршњацима је направила и послужила воћну салату. Путем слика вам преносимо делић пријатне атмосфере.