Дечија недеља у Метовници 2019.

У оквиру Дечије недеље, у издвојеном одељењу школе у Метовници, реализован је маскенбал на тему: ,,Заврти планету, путуј по свету". Учествовали су ученици првог и другог образовног циклуса. Обележили смо и јубилеј - 30 година од усвајања Конвенције о дечијим правима. Чланови Вршњачког тима за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања упознали су остале ученике са дечијим правима и обавезама. Организатор активности је Дијана Маринковић, наставник српског језика и књижевности. У реализацији активности учествивали су: Радомир Жоњић (учитељ), Дејан Марковић (учитељ), Бојана Табаковић (учитељ), Снежана Живковић (наставник историје), Зорица Јелић (наставник енглеског језика), Магдалена Алексић (наставник француског језика), Александар Динић (наставник физичког и здравственог васпитања) и Милан Миленковић (наставник физике). Захваљујемо се целој екипи на несебичној сарадњи, као и техничкој подршци, наставнику биологије, Александру Богосављевићу.