Вршњачки едукатори на часу историје

У оквиру упознавања ученика четвртог разреда са Планом и програмом наставе и учења у другом образовном циклусу и упознавања са настaвним предметима и предметним наставницима, у матичној школи у Брестовцу и у издвојеном одељењу у Шарбановцу ученици одељења VI-1 и VI-3 су уз помоћ наставнице историје Снежане Живковић реализовали занимљив час историје. Ученици шестог разреда су припремили презентацију и предавање о српској држави у средњем веку, династији Немањић и њиховим задужбинама. Ученици четвртог разреда имали су прилику да се упознају са начином рада у оквиру наставног предмета историја који их очекује у петом разреду и да употпуне стечена знања о српској прошлости у оквиру предмета природа и друштво. Све похвале ученицима шестог разреда који су показали завидно знање!