ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ 2019.

Поводом обележавања Дана школе, 18.05.2019. године, одржана је свечана седница Наставничког већа на којој су присуствовали и ученици и њихови родитељи. Захвалницом за постигнуте резултате на унапређивању живота и рада школе у години личног јубилеја рада награђено је шесторо радника наше школе. Дипломом и пригодним поклонима директор школе Александар Влаховић наградио је најуспешније ученике и децу припремног програма који су узели учешће на објављеном ликовном, литерарном и фото конкурсу поводом Дана школе. Након седнице одржана је свечана приредба у сали Дома културе. Директор школе је пригодним говором поздравио присутне. У реализацији свечане приредбе учешће су узели ученици матичне школе и издвојених одељења.