„Сви за једног – један за све!“

У оквиру прославе Дана школе у периоду од 13. до 15. маја 2019. године у матичној школи у Брестовцу и у издвојеним одељењима у Метовници и Шарбановцу реализована је радионица „Сви за једног – један за све!“. Активности су реализоване за ученике првог образовног циклуса. Радионица подразумева низ активности по принципу „team building“. Ученици су имали прилику да покажу вештине и сналажљивост у одабраним тимским играма и домишљатост у решавању логичких задатака уз обавезно правило да морају да делују као тим – јединствена целина. Активности су осмислили и реализовали чланови Вршњачког тима из одељења VIII-1, VI-3, VIII-2 и VI-2 и наставници Снежана Живковић, Тања Жикић и Александар Динић. У радионици је учествовало 80 ученика. Директор школе Александар Влаховић, који је подржао реализацију ове активности, доделио је похвалнице учесницима и честитао им на неговању спортског духа и тимског рада и деловања. Честитамо свим учесницима радионице на исказаној слози и сналажљивости!