„Борска просвета за радост дечијег света 2019.“

У Бору је и ове године реализован пројекат „Хуманитарно спортско и поетско дружење просветних радника Бора“ и има за циљ окупљање борских просветних радника, од предшколског до високошколског нивоа. Просветни радници су својим волонтерским и хуманитарним акцијама прикупили средства за дечије одељење Опште болнице Бор. Просветни радници наше школе подржали су ову хуманитарну акцију, прикупили новчану донацију и учествовали у спортским активностима. Наставник математике, Александар Обреновић и помоћни радник Горан Влајић освојили су прво место на такмичењу у стоном тенису. Правник школе Мирко Миладиновић и библиотекар Кристина Радивојевић освојили су друго место у пикаду. Наставник физичког васпитања Тања Жикић ангажована је у улози судије, а наставник физичког васпитања Александар Динић и наставник географије Дарко Величковић били су део екипе Савеза за школски спорт на турниру у одбојци. Честитамо организаторима манифестације Александри Митовски и Мирјани Спасић и свим колегама и позивамо колеге да и наредних година подрже ову акцију.