Новогодишња приредба у Метовници

Желећи да ову годину завршимо са осмехом на лицу, као што смо је и почели, последњег радног дана ове календарске године у Метовници је одржана Новогодишња приредба. У приредби су учествовала деца припремне предшколске групе и ученици првог и другог образовног циклуса. Како је изгледало покушајте да замислите на основу фотографија. После приредбе ученицима школе подељени су пакетићи који су сакупљени у оквиру акције "Поклон за друга" са циљем подстицања добронамерности, несебичности, солидарности и пријатељства међу децом. Након тога, уследила су одељењска дружења. Ове недеље у нашој школи била је организована и продајна изложба. У припреми приредбе учествовали су Дијана Маринковић, Зорица Јелић, Жељко Станковић, Дејан Марковић, Радомир Жоњић и Ана Бунановић.