У сусрет Новој години

Поводом предстојећих новогодишњих празника данас је у ОШ "Станоје Миљковић" у Шарбановцу одржана приредба. Приредби су присуствовали родитељи ученика, учитељи и наставници. Учешће у приредби узели су ученици првог образовног циклуса као и деца припремног предшколског програма који су уз помоћ својих учитеља и васпитача приредили богат програм. На сцени су наступили мали глумци и рецитатори а било је места и за игру. Након приредбе реализована је продајна изложба дечијих радова као и традиционално сликање са Деда Мразом и подела новогодишњих пакетића. У организацији и реализацији ових активности учествовали су учитељи Јасна Стојановић Лападатовић, Божидар Живковић, Бобана Блажевић, Мила Јовановић и васпитач Ана Драгојић.