Новогодишња радионица у Метовници „Новогодишње жеље“

За ученике издвојеног одељења у Метовници 21.12. 2018. реализована je радионица „Новогодишње жеље“. Ученици првог и другог образовног циклуса учествовали су у изради украса за дечији вашар који ће бити реализован у Бору, а затим су направили мале поруке за Деда Мраза које су садржале њихове новогодишње жеље. Разговарали су о томе како проводе празнике, о значају породице, о умерености и скромности у жељама, о плановима везаним за долазећу годину.Ученици свих одељења у Метовници учествовали су у украшавању јелке у холу школе, а на јелци су место нашле и њихове поруке за Деда Мраза. Ученици су цртали, певали размењивали идеје и квалитетно и креативно провели време у дружењу. За реализацију активности били су задужени чланови Вршњачког тима, ученице осмог разреда Весна Бобић, Анастасија Марковић и Анђела Вујић и координатори рада тима Снежана Живковић и Ана Бунановић.