Нова 2016 - Шарбановац

Дана 30. 12. 2015. у холу школе на приземљу одржана је изложба дечијих ликовних радова и литерарних радова на тему „Нова година је нова нада“. Након изложбе одржана је приредба под истим називом. Приредба је одржана по предвиђеном плану, а приредбу су гледали родитељи ученика млађих разреда и припремног разреда. Након приредбе уручене су награде за најбољи ликовне и литерарне радове на конкурсу Центра за културу, као и најбољих радова на нашој изложби поводом Нове године, а потом су ученици припремног разреда поделили новогодишње честитке својим родитељима. Приредбу су приредили ученици припремног разреда и ученици млађих разреда. У припреми приредбе учествовали: васпитач- Јована Трајковић и учитељи- Мила Јовановић, Драгана Стојановић, Александра Катић.